Mezitli Evden Eve Nakliyat

Mersin ilinin en gelişmiş bölgelerinden birisi Mezitli’dir. Bölgenin sosyo-ekonomik durumu oldukça gelişmiştir. Deniz kenarında olması turizm açısından da önemlidir. Bölge nüfusu her geçen gün artmaktadır. Artan bölge nüfusunun nakliyat ihtiyaçlarına cevap vermek adına Mersin Evren Nakliyat firmasını kurduk. Amacımız insanların nakliyat ihtiyaçlarını uygun fiyata karşılamaktır. Bu amaçla çok sağlam nakliyat ekibi kurduk. Usta şoförümüz, ambalajlama ve paketleme ekibimiz, montaj ve demontaj ekibimiz, eşya taşıyan hamallarımız ve ekspertiz ekibimizle çok güçlü bir aileyiz. Bütün personellerimiz maaşlı çalışanlarımızdır. Bu yüzden nakliyat maliyetlerini düşürerek size uygun fiyat seçeneği sunuyoruz.

Mersin Evren Nakliyat Mersin Mezitli halkının evden eve, şehir içi, şehirler arası, parça eşya taşıma, büro taşıma gibi tüm nakliyat ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla müşteri memnuniyet ilkesi gözeterek kurulmuş bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana mutlu müşteri kitlesi ile her geçen gün büyüyen firma reklam vermeye hiçbir zaman ihtiyaç duymamıştır. En güzel reklamın mutlu ettiği müşteri kitlesi olduğunu düşünen firma gerek taşıma öncesi, gerek taşıma sırası, gerekse taşıma sonrası nakliyat konusunda desteğini üzerinizden bir an olsun çekmeyen bir firmadır.

Mersin Evren Nakliyat firması ambalajlı ve sigortalı taşımacılık yapan ender nakliyat firmalardan birisidir. Eşyalarınız emanetimizdir. Amacımız eşyayı bir yerden bir yere taşımak değil, eşyanızın temiz ve hijyenik bir şekilde zarar görmeden istediğiniz noktaya taşınmasıdır. Bu amaçla ambalaj ekibimiz eşyalarınızı özenle ambalajlar. Hamallar özenle eşyalarınızı taşınması istediğiniz odaya kadar taşır. Eşyalarınızın yerleştirilmesinde en büyük yardımcınız olur. Bütün eşyalarınızın kurulum ve montajı ekibimiz tarafından ücretsiz yapılır. Hizmette sınır tanımayan nakliyat firmamız nakliyat sektöründe gülen yüzünüz olmak için canla başla çalışıyor. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler Mersin.