Mersin’in Lider Nakliyat Firması

Mersin ili ve ilçelerinde aktif olarak evden eve nakliyat hizmeti veren Mersin Evren Nakliyat firmamız bugün mersinin Lider nakliyat firmalarından birisi haline geldi. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyet ilkesini elden bırakmayan firmamız, mutlu müşteri kitlesini ardında bırakarak hızla büyümeye devam ediyor. Bugün Mersin ilinde en tanınmış nakliyat firması olarak göze çarpan nakliyat firmamız uygun fiyat, hızlı ve sorunsuz taşımacılık ilkelerini birleştirerek Mersin ilinin nakliyat sorunlarına parmak basmaya devam ediyor.

Mersin evden eve nakliyat firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti ile müşterilerin gülen yüzü olmaya devam ediyor. Uzman paketleme ve ambalajlama ekibimiz ile eşyalarınızın zarar görmeden hijyenik biçimde taşınmasını sağlıyoruz. Yılların usta şoförü ile eşyalarınız kazasız belasız taşınması gereken yere taşınır. Montaj ve demontaj ekibimiz eşyalarınızın kurulum ve söküm hizmetlerini ücretsiz bir şekilde yapar. Taşınma maliyetlerini oldukça düşüren firmamız size nakliyat konusunda en uygun fiyat tarifesini sunacaktır.

Mersin Evren Nakliyat eşyalarınızı sigortalı ve garantili bir şekilde taşır. Taşma öncesi bütün eşyalarınız sigortalanır. Çünkü olası bir kaza durumunda eşyalarınızın bedeli tarafınıza sigorta şirketimiz tarafından ödenir. Asansörlü taşımacılık hizmeti ile eşyalarınız kısa sürede zarar görmeden taşınması gereken bölgeye taşınır.

Mersin ili ve ilçelerinde yaşayan herkesin nakliyat sorununu çözmek için kurulan Mersin Evren Nakliyat firmamız her geçen gün büyümeye ve hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor. Söz konusu nakliyatsa işi bize bırakın siz keyfinize bakın.