MERSİN EVREN ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Evren evden eve nakliyat, 2007 yılında Mersinde kurulmuş ve tek nakliye aracı ile bu sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Kısa zaman içerisinde rekabetin yoğun olduğu mersin evden eve taşımacılık sektöründe, tüm mersin nakliyecilerine nazaran firmasının imajını korumuş ve hizmette kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

 

KALİTELİ PAKETLEME & AMBALAJLAMA SİSTEMİ

Evren nakliyat ekibi, alanında uzman personelden oluşmaktadır. Uzman personel seçmemizin en büyük sebebi, eşyaların nasıl taşınması gerektiğini ve eşyaların özelliğine göre paketleme yapılması gerektiğini bilmesi gerekmektedir. Eşyaların durumuna ve boyutuna göre, hassasiyeti ve yapısına göre paketleme yapılması gerekmektedir. Kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde, taşıma ve araçla transfer esnasında yükünüzün hasar görmesini minimum seviyeye indirmekteyiz.

 

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Evden eve, ofisten ofise veya iş yerinizi taşırken asansörlü nakliye hizmeti almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yüksek katlara çok daha kolay ve güvenli bir şekilde taşıma yapabildiğimiz yük asansörlerimizle 7/24 daimi hizmet veriyoruz. Eski sisteme göre daha ekonomik, daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde yapılan asansörlü nakliye sayesinde saatlerce beklemeye son. Yarım günde (şehir içi nakliyeler için) eski yerinizden alınıp yeni yerinize taşınmanız mümkün. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

 

EV TAŞIMACILIĞINA ÖZEL ARAÇLAR…

Nakliye Araçlarımız, işimiz daha çok evden eve nakliye ve türevi olan hizmetler olduğu için, daha sağlam yapıda ve içi özel olarak tasarlanmış kapalı kasalardan oluşmaktadır. Uzun yol katedilerek yapılan transfer işlemleri esnasında herhangi bir kırılma ve zedelenme olmaması açısından iç yapısı özel olarak tasarlanmış araçlarımızla eşyalarınızı taşımaktayız.

 

Bize Yükünüzü Emanet Edebilirsiniz. Neden mi? çünkü biz;

  • Müşterimizi de kendimizi de garantiye alıyoruz.
  • Eşyalarınızı yerinde incelemek için ecpertiz yapıyoruz.
  • Taşınma işleminden önce nakliye sifortası yapıyoruz.
  • En iyi ve sağlam paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz.
  • Alanında uzman personellerle çalışıyoruz.
  • Son model, ev nakliyesine uygun araçlarla çalışıyoruz.
  • Eşyalarınızın başına gelebilecek herşey için garanti veriyoruz.
  • Müşterilerimize ödemede her türlü kolaylığı sağlıyoruz.

Bütün bu hizmetleri müşterilerimize sunmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için memnun olacaksınız.

referanlar