Mersin Taşımacılık Piyasası

Mersin Akdeniz bölgesinin en gelişmiş bölgelerinden birisidir. Milyonluk nüfusu ile büyükşehir ve metropol şehir olmayı yıllar önce başarmış olan şehrin bir çok sıkıntısı bulunuyor. Şehir içinde en büyük sıkıntı taşımacılık ve nakliyat sıkıntısıdır. Bu sorunları aşmak adına Mersin ili ve ilçelerinde bir çok nakliyat firması kuruldu. Piyasada merdiven altı diye tabir edilen bir kamyon iki hamal ile nakliyat sektöründe bende varım diyen birçok firma bulunuyor. Bu firmalar hizmet konusunda çağın gerisinde hizmetler vermeye devam ediyor.

Mersin Evren Nakliyat firması Mersin nakliyat firmaları içinde çok önemli bir yere sahiptir. Bugün Mersin ili ve ilçeleri nakliyat konusunda bizi tercih etmesini haklı kılan birçok sebep bulunuyor. Mersin Halkının bizi tercih etmesinin temel sebepleri şunlardır:

1- Uygun Fiyat: Ekipman ve çalışanları bünyesinde toplayan firmamız size Mersin ili ve ilçelerinde nakliyat konusunda en uygun fiyat teklifini sunan firmadır.

2- Kaliteli hizmet: Müşteri memnuniyet ilkesine göre çalışan firmamız sizi mutlu etmek için canla başla çalışıyor. Mutlu ettiğimiz müşterilerin referansları ile büyümeye devam ediyoruz.

3- Güvenilir firma: Sigortalı, ambalajlı, asansörlü nakliyat hizmetleri ile bugün Mersin ilinin en güvenilir nakliyat firması olmayı başardık. Eşyaların güvenliğine ve hijyen durumuna dikkat eden firmamız, zarar gören eşyaları sigorta şirketi tarafından ödemektedir. İnsanlar bugün firmamıza gözü kapalı güvenmektedir.