Mersin Nakliyat Rehberi

 

Akdeniz Bölgesi’nin en gelişmiş illerinden birisi Mersin’dir. Milyonluk nüfusu ile büyükşehir statüsünde olan şehir birçok sorunu aşmaya çalışıyor. Mersin ilinin en büyük sorunlarından birisi nakliyat ve taşımacılık sektörüdür. Milyonluk nüfusta her gün birileri bir yerden bir yere taşınıyor. İş değişikliği, ev değişikliği, satın alınan malların depoya taşınması gibi nedenlerle nakliyat sektörüne duyulan ihtiyaç hızla artmaktadır. Bu ihtiyaca cevap verebilmek için Mersin ilinde birçok nakliyat firması kuruldu.

Mersin Evren Nakliyat uzun yıllardır Mersin halkının nakliyat ihtiyaçlarına çözüm üreten bir firmadır. Her geçen gün müşteri kitlesini ve hizmet filosunu geliştiren firma bugün Mersin ilinin en popüler nakliyat firmalarından birisidir. Asansörlü taşımacılık ilkesi ile eşyaları kısa sürede uygun fiyata taşıyan firma, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek nakliyat sektöründe teknolojiyi kullanma taraftarı olan bir firmadır. Ambalajlı taşımacılıkla eşyaların zarar görmeden hijyenik bir şekilde taşınmasını savunan firma birinci sınıf nakliyat hizmeti vermektedir.

Mersin Evren Nakliyat ücretsiz ekspertiz ekibi ile eşyalarınızın analizini yapma, eşyaların taşınma ücretini hesaplama, eşyaların hangi gün ve hangi saat aralığında taşınacağını tespit etme gibi görevleri vardır. Montaj ekibi eşyalarınızı yerinden söker, taşınacak yere yeniden montajını yapar. Montaj ve demontaj için ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur. Nakliyat işinin bir ekip işi olduğunu çok iyi bilen Mersin Evren Nakliyat çok güçlü ve tecrübeli kadrosu ile uzun yıllar Mersin halkının nakliyat ihtiyaçlarına cevap vermeye devam edecektir.