Mersin ilinin Lider Nakliyat Firması

Mersin milyonluk nüfusa sahip metropol bir şehirdir. Mersin ili içinde en zor sektörlerden birisi Nakliyat ve taşımacılık sektörüdür. Mersin ilinin nakliyat ihtiyaçlarını büyük oranda Mersin Evren Nakliyat Firması karşılar. Şehir içi taşımacılık için özel küçük araçlar kullanırken şehirler arası taşımacılık için büyük kamyon ve tırlar kullanır.

Mersin Evren evden eve nakliyat sektöründe öncü bir firmadır. Bugün Mersin ilinde nakliyat sektöründe işini düzgün yapan ender firmalardan birisidir. Kısa sürede bu kadar büyümesi mutlu ettiği müşteri kitlesi ile gerçekleşmiştir. Bugün reklama ihtiyaç duymayan firma Mersin ilinde en çok bilinen firma olarak göze çarpıyor.

Mersin Evren nakliyat firması teknolojinin tüm imkanlarını nakliyat sektöründe kullanmaya çalışır. Hızlı ve güvenilir bir taşıma için asansörlü nakliyat yöntemini kullanır. Asansör sistemini bünyesinde bulunduran nakliyat firması taşımacılık maliyetini düşürmeyi hedefler. Amaç uygun fiyata kaliteli taşımacılık ilkesine uymaktır.

Mersin Evren Evden eve nakliyat firması işin temiz ve sağlam olmasından yanadır. Bu yüzden Ambalajlı taşımacılık yapar. Eşyaların iyice paketlenip ambalajlanması hem hijyenik açıdan hem de taşıma esnasında eşyaların zarar görmemesi açısından önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden ambalajlama ekibi taşıma öncesi eşyaların ambalajlanmasını ücretsiz bir biçimde yapar. Özellikle oturma gurupları çok kirlenir. Beyaz eşyalar ise taşıma sırasında çizilir. Tüm bu olumsuz durumları kaldırmak için ekip olarak sistemli ve planlı bir çalışma yaparız.