Mersin Halkı Neden Evren Nakliyata Güveniyor?

Mersin Evren Nakliyat firması olarak Mersin ili ve ilçelerinde yaşayan bölge halkının nakliyat ihtiyaçlarına çözüm üretmek için kurulduk.Müşteri memnuniyet odaklı kurulan firmamız kısa sürede Mersin ilinin en çok tercih edilen markası haline geldi. Nakliyat konusunda hiçbir müşterimizi üzmedik. Üzmemeye devam etmek için her geçen gün hizmet kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz.

Mersin Evren Nakliyat firması olarak kaliteyi ucuza üretmeyi hedefledik. Bu hedef doğrultusunda önce şirketimizi kurduk. Personellerimizi dışarıdan kiralamak yerine şirket bünyemizde çalıştırmaya başladık. Böylece iş gücünü maliyetini düşürdük. Taşımacılık sektöründe kullanılan ekipmanları şirket bünyemizde toplayarak ekipman maliyetlerini minimumum düzeye indirdik. Bugün taşımacılık ve nakliyat konusunda Mersin ili içinde bizden uygun fiyat verecek firma yoktur.

Mersin Evren Nakliyat firması olarak nakliyat işinin ciddi bir iş olduğunun farkındayız. En ufak bir aksaklığın müşterilerimizi mağdur edeceği çok iyi biliyoruz. O yüzden taşıma işi için çok iyi bir çalışma takvimi belirleyip bu takvimi aksatmadan sonuna kadar uyguluyoruz. Sözünde durmayan, verdiği iş takvimine uymayan, işlerini aksatan firmaların hem müşteri hem de itibar kaybettiğinin bilincindeyiz. İş dünyasında rekabetin bu kadar çoğaldığı bir coğrafyada her müşterinin bizim reklam referansımız olmasını hedefledik. Bu yüzden hiçbir müşterimizi mağdur etmeden mutlu etmeye çalıştık. Mersin Evren Nakliyat firması olarak kısa sürede bu kadar hızlı büyümemizin sebebi budur. Bugün Mersin halkı nakliyat işlerini gözü kapalı bize teslime etmesinin temel sebebi budur.