Mersin Evden Eve Nakliyat

Mersin evden eve nakliyat firması Mersin Evren nakliyat yaklaşık 20 yıldır nakliyat sektörüne hizmet vermektedir. Bugün Mersin ilinde yer alan onlarca nakliyat firmasına rağmen akla ilk gelen firmaysak bunda disiplinli çalışmamız ve müşteri memnuniyetini birinci sıraya koymamızın etkisi büyüktür.

Mersin asansörlü taşımacılık teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak müşterilerine birinci sınıf kalite de nakliyat hizmetini en uygun fiyata veren firma olmayı başarmıştır. Bugün nakliyat sektöründe birçok firma asansörlü taşıma hizmeti vermemektedir. Asansör işin maliyetini arttırdığı için birçok firma karını azaltmak yerine işi normal taşıma ile yapmaktadır. Normal taşıma sırasında eşyaların çizilip hasar görme ihtimali çok yüksektir. Özellikle çok katlı apartmanlarda eşyalar taşınırken merdiven bölümünün dar olmasına bağlı olarak eşyalar hasar görebiliyor. Oysa asansör sistemi tüm bu tehlikeleri önler eşyalar kısa sürede zarar görmeden direk evin balkonuna taşınır ve taşınmadan elemanlarımız tarafında pencere veya balkon kapıları sökülür

Mersin sigortalı taşıma şirketi Mersin Evren nakliyat firması  işlemi öncesinde tüm müşterilerin eşyalarını güvence altına alır. İşe başlamadan eşyaların güvenliğini güvence altına alarak müşterilerinin gönlü rahat bir şekilde eşyaların taşınmayı takip etmelerini hedeflemektedir. İş bitiminde ekip olarak hasar tespiti yapıp zarar gören eşyalar sigorta şirketimiz tarafından tanzim edilir.

Mersin Evren Nakliyat firması Mersin ilinden Türkiye’nin her noktasına evden eve şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Firmamızla tanışmak nakliyat konusunda pişmanlıklar yaşamamak adına sizleri Mersin Mezitli ilçesinde yer alan nakliyat büromuza bekliyoruz.