Kaliteden Ödün Vermeyen Firma

 

Mersin evden eve taşımacılık sektörüne uzun yıllardır hizmet veren Mersin Evren Nakliyat olarak kurulduğumuz günden itibaren ilkelerimizden şaşmadan çalışmaya devam ettik. Bugün Mersinde taşımacılık sektöründe çok önemli bir yere sahip olan firmamız müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet vermeye devam etmektedir. Nakliyat işinin uzmanlık gerektiğini, çok iyi bir ekip işi ile çözülmesi gerektiğinin bilincinde olan firmamız bu anlamda çok iyi bir çalışma kadrosu kurdu.

Mersin Evren Nakliyat firması olarak amacımız evini taşımak isteyen müşterilerimizin eşyalarını kısa sürede uygun fiyata zarar vermeden taşımaktır. Bu amaca ulaşabilmek için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmayı kendimize görev edindik. Asansörlü taşıma ile eşyalarınız kısa sürede taşınmak istediğiniz yere taşınır. Ambalajlı paketleme sistemi ile eşyalarınızın temiz bir şekilde taşınması sağlanır. Taşınma sırasında oluşabilecek çizilmelerin de önüne geçilmiş olunur. Sigortalı taşımacılık anlayışı ile müşterilerimizin yüreğine su serptik. Eşyaların başına gelebilecek kazalara karşı tüm eşyaları sigortalıyoruz. Sigorta sözde değil evrakla yapılır. Kırılan ve kullanılmayan eşyanız için lam cim edip laf ebeliği yapıp faturayı size kesmek yerine anlaşmalı sigorta şirketi tarafından eşyanızın bedelinin ödenmesini sağlıyoruz.

Mersin Evren Nakliyat firması iş yeri ve büro taşımacılığı konusunda da sizlerin yanında yer almaya devam ediyor. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta Mersin ve ilçelerinden tüm Türkiye’ye eşyalarınızı uygun fiyata taşıyoruz. Parça eşya taşıma konusunda da en büyük yardımcınız olmaya devam ediyoruz. Konu nakliyatsa işi Mersin’de Evren Nakliyat Firmasına bırakın.