Hizmette Kalite Nasıl Anlaşılır?

 

Mersin Evren Nakliyat firması olarak bugün size nakliyat firmalarında bulunması gereken özellikleri anlatacağız. Amacımız nakliyat firmasının size kaliteli hizmet verdiğini anlamanız ve ölçmeniz adına firma olarak size deneyim ve tecrübelerimizi aktarmak istiyoruz. Amacımız size bilgi aktarımı sağlamak ve bu konuda çekebileceğiniz sıkıntıları minimum düzeye indirmektir. İyi bir nakliyat firmasında şu özellikler mutlaka bulunmalıdır.

1- Planlı programlı çalışma: Nakliyat firmasının  2 lafından birisi hallederiz ise ve hiçbir iş hallolmuyorsa o firmadan uzak durun. Nakliyat firması planlı programlı çalışmalıdır. Aksi taktirde sizin işlerinizi aksatır sizi mağdur ederler. Eşyalar hangi gün hangi araçla taşınacak, eşyaların ambalajlanması ne zaman yapılacak, eşyaların kurulum ve montajı ne zaman yapılacak gibi konularda not alan ve işini bir plana takvime bağlayan firmalar işini ciddiye alan firmalardır. Günü gelsin bakarız felsefesi ile iş yapan firmalar sizi mutlaka mağdur edecektir.

2- Nakliyat Hizmetlerine Sahip Olma: Ambalajlı taşıma, sigortalı taşıma, asansörlü taşıma hizmetlerini bünyelerinde barındıran firmaları tercih etmelisiniz. Sigorta için mutlaka taşınma öncesi eşyalarınızın sigorta şirketi tarafından sigortalanmış olması gerekir. Yoksa sözde sigortalı taşımacılık eşyalarınızın başına bir iş geldiği zaman işlemez. Bu yüzden elinizde hakkınızı arayabileceğiniz bir belge olmalıdır. Asansör sistemini kurmadan önce bina analiz durumu yapılmalıdır. Son dakika binanız asansör taşıma için uygun değildir cevabı ile karşılaşabilirsiniz.