Fabrika EşyaTaşımacılığı

Mersin Evren  Evden Eve Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır. Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans ve müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız
çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hak ettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

Tüm Fabrika eşyaları Avrupa’dan ithal pet garft kâğıtlara sarılır.Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır.Tüm bu güvenli hizmete rağmen firmamız tedbiri elden bırakmayarak taşınan fabrika sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan fabrika firmamız ile direkt olarak sigorta acentesi ile muhataptır. Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü Fabrika görevlisine formen tarafından teslim edilecektir.

Personelimiz uzun zamandır bizimle çalışan ve her türlü taşıma, paketleme ve istifleme konusunda tecrübeye sahiptir. Personellerimiz taşınacak olan eşyaları dikkatli bir şekilde gerekirse paketleme yapar ve nakliye araçlarına çok dikkatli ve sarsılmayacak şekilde istifleme yapmaktadır. Bu tür taşımalarda eşyaların hasar almaması için ve yolculuk esnasında sarsıntıdan dolayı zarar görmemesi için çok eşyalar çok dikkatli bir biçimde istifleme ve yerleşimi yapılmaktadır.