Eşya Paketlerken Nelere Dikkat Edilir?

Mersin Evren Nakliyat firması olarak eşyaların paketlenmesi konusunda ev taşıyan kişilere altın niteliğinde tavsiyelerde bulunduk. Bu tavsiyelere dikkat etmemeniz durumunda ciddi sıkıntılar çekeceksiniz. O yüzden yazı dizimizi dikkatle okumalısınız.
Eşya Paketlenmesi konusunda dikkat edilecek hususlar şunlardır:
1- Birçok nakliyat firması nakliyat sözleşmelerini kendilerini koruyacak maddelerle donatırlar. Eşya sahibinin paketlediği eşyalarda meydana gelecek hasarlardan firmamız sorumlu değildir. Maddesini koymaktadır. Taşıma esnasında kırılma dönülmelerde efendim bu eşyayı siz paketlemiştiniz deyip zararınızı karşılamak istemezler.
2- Paketleme işini siz yapmak istiyorsanız beyaz eşya ve mobilya paketleme işini firmaya bırakmalısınız. Diğer eşyalar için de sözleşmeye eğer kolilerde yırtık, ezilme, çökme durumu yok ise hasar taşıma firmasına aittir maddesini ekletin.
3- Evin acil ihtiyacı için gerekli olan kolileri belirleyip. Üstüne önce beni açın yazabilirsiniz. Böylece ev taşımada size acil ihtiyaç olan eşyalara kolayca ulaşmış olursunuz.
4- Kolileriniz 30 kilodan fazla olmasın. Bütün kitapları bir koliye koymayın. Kitaplar ağırdır.
5- Kolileri sağlam bir şekilde bantlayın. Kolilerin alt kısmı çok önemlidir. Kolilerin çökmesini engellemek için alt kısmını iyi bantlamalısınız.
6- Hazırladığınız kolileri odaya güzel istifleyin. Tüm kolileri bir odaya koymayın.
7- Kolilerin hangi odaya ait olduğunu üstüne yazın.
8- Kırılabilecek eşyaları iki kat paketleyin.

Ev taşıma konusunda Mersin Evren Nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz. İşinin ehli uzman bir ekiple eşyalarınızı kırmadan dökmeden en uygun fiyata Türkiye’nin her noktasına garantili ve sigortalı bir şekilde taşırız.