Çiftlikköy Evden Eve Nakliyat

Mersin ilinde Çiftlikköy bölgesi üniversite bölgesi olarak bilinir. 1992 yılında kurulan Mersin Üniversitesi her geçen yıl açılan fakülteler ve artan öğrenci sayısı ile bölgenin kalkınmasını sağlamıştır. Üniversite öğrencileri özellikle üniversiteye yakın bölgelerde ev tutarlar. Bu yüzden Çiftlikköy bölgesi nakliyat sektörünün en canlı olduğu semtlerden birisidir. Mersin Evren Nakliyat firması olarak Çiftlikköy bölgesinde aktif olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mersin Evren nakliyat asansörlü taşımacılık yapan bir firmadır. Eşyalarınızı kısa sürede istediğiniz noktaya uygun fiyata taşırız. Nakliyat fiyat konusunda bizden daha düşük bir rakam sunan firma bulamazsınız. Çünkü bütün ekipmanlarımız bize ait olup çalışanlarımız maaşlı çalışanlarımızdır. Nakliyat maliyetlerini oldukça düşük tutan firmamız çok ucuza nakliyat hizmeti veren bir firma olarak Mersin halkına adını duyurmuştur. Ucuzluk ve kaliteyi bir arada tutan firmamız müşteri memnuniyet ilkesinden ödün vermeden her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Mersin Evren nakliyat firması nakliyat konusunda uzman ellerle çalışır. Uzun yıllardır kazası belası olmayan bir şoför, taşımacılık konusunda oldukça tecrübeli ve titiz hamallar, montaj ve demontaj konusunda yılların deneyimi ustalar ile çalışır. Ambalajlama ve paketleme konusunda işin pirleri ile çalışan firmamız eşyalarınızı temiz ve sağlam biçimde dilediğiniz noktaya taşımayı kendisine görev edinmiştir.Nakliyat konusunda gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir firmayız. Tüm eşyalarınız sigortalı ambalajlı bir şekilde zarar görmeden kısa sürede uygun fiyata dilediğiniz noktaya taşımak için bir telefon açmanız yeterlidir.