Çamlıbel Evden Eve Nakliyat

Mersin ilinin en nezih semtlerinden birisi Çamlıbel bölgesidir. Kültür merkezi, Atatürk parkı ve çarşının göbeği olarak bilinen semt oldukça gelişmiştir. Mersin Forum açılmasından sonra bölge nüfusu forum bölgesine kayınca bu bölge daha da güzelleşti. Tenhalaşan yapısı ile Çamlıbel yaşanılacak semtlerden birisi haline geldi. Çamlıbel bölge halkının nakliyat ve taşıma işini Mersin Evren Nakliyat firması olarak yıllardır biz yapıyoruz. Çamlıbel halkının firmamıza olan güveni sonsuzdur.

Mersin Evren Nakliyat olarak toplumdan her kesim insana hitap eden bir firmayız. Özellikle nezih bölgede yaşayan kültürlü insanlar bizimle çalışmaktan büyük zevk alıyor. İşini ciddiye alan firmamız nakliyat hizmetleri konusunda sıfır hata yapan firmalardan birisidir. Belirli bir çalışma takvimine göre işleyen firmamızda her şey planlı programlı yapılır. Çalışanlarımız alanında uzman deneyimli kişilerdir. Yıllardır nakliyat işi yapan firmamız her konuda uzmanlaşmıştır. Müşterilerine son derece kibar davranan ve her konuda yardımcı olan firmamız mutlu ettiği müşterilerden aldığı destekle büyümeye devam ediyor.

Mersin Evren nakliyat firması evden eve taşımacılık, iş yeri ve büro taşımacılığı, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık gibi bir çok alanda nakliyat ihtiyaçlarınıza cevap vermeye devam ediyor. Ambalajlı ve sigortalı taşımacılık yapan firmamız asansör sistemi ile eşyalarınızı kısa sürede istediğiniz noktaya uygun fiyata taşımak için telefonlarınızı bekliyor. Mezitli de bulunan büromuza da uğrayarak nakliyat konusunda bilgi alabilir firmamızla tanışabilirsiniz.