Büro ve Ofis Taşımacılığı

Ev eşyalarının taşınması kadar ofis ve büroların da taşınması oldukça zor ve karmaşık bir süreç olduğundan dolayı göz korkutur ve yüzde yüz uzmanlık ister. Mersin evden eve nakliyat firması içerisinde ofis ve büro taşımacılığı için özel uygulamalarımız bulunmakta ve bu da nakliyat için oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Ofis ve büro gibi insan sirkülâsyonunun ve eşyanın çok olduğu binalardan ve mekânlardan eşya taşımak hem daha fazla özen gerektirir hem de daha karmaşıktır Para kasası, eşya kasasıgibi maddi olarak kıymetli eşyalar bulunabildiği gibi,küçük ölçekteki eşyaların çokluğu da ofis ve büro eşyala rının taşınmasını zorlaştıran etkenler arasındadır. Nakliyat firmamız tarafından uygulanan ofis ve büro eşya taşımacılığı bu zorluğu ortadan kaldırarak uzman ekibi ile hem işleri kolaylaştırmakta hem de bu süreci ofis sahipleri için işkenceye dönüşmekten çıkarmaktadır.

Ofis – Büro Taşımacılığı Sistemi

Ofis ve büro taşıma hizmetinin gerçekleşmesi için ilk öncelikle Evren evden eve nakliyat firması tarafından gelen uzman ekibin büro içerisindeki eşyaların niteliklerini tespit etmesi ve bunun için bir araştırma yapması gerekmektedir. Uzmanlar tarafından hazırlanan rapor neticesinde ofisin veya büronun taşınacağı güne uygun bir taşınma programı yapılmaktadır. Bu program doğrultusunda, ilk olarak tüm dosya ve klasörlerin paketlenme işlemi gerçekleştirilir dosya ve klasörlerin ardından küçük ofis eşyaları da kolilere yerleştirilir ve böylece sadece demonte edilmesi gereken eşyalar ve büyük ofis mobilyaları kalmaktadır.