Asansörlü Taşımacılıkta Çığır Açtık

Asansörlü evden eve nakliyat konusunda çağ açan Evren evden eve nakliyat firması Mersin ili ve ilçelerinde hizmet veriyor. Asansör özellikle yüksek katlı binalarda yük indirme ve bindirme amacıyla kullanılır. Bu özel araç kaldıraç sistemi ile çalışır. Yüksek katlı sitelerin hayatımıza girmesi ile birlikte asansörlü taşımacılığın önemi arttı. Kaldıraç sistemi ile artık üst katlara rahatça çıkılıp taşıma işlemi yapılmaya başladı. Yüksek katlı binalar asansörlü taşımacılığı ihtiyaç olmaktan çıkarıp zorunlu hale getirdi.

Evren evden eve nakliyat firması asansörlü olsun asansörsüz olsun sizden fiyat farkı almaz. Asansör kısa sürede eşyaları taşımaya imkan verir. Eşyaların en az hasarla kısa sürede taşınmasında asansörün önemi büyüktür. Asansör sistemleri 45 ve 90 derecelik açılarla esneyebilir. Dik kullanılan asansörler 25.kata kadar çıkar.

Asansörlü taşımak için bazı şartları sağlamanız gerekir.
1- Taşınacağınız daire dar bir sokakta yer alıyorsa asansörlü taşımacılık yapılamaz.
2- Asansörlü nakliyat firma aracının sığacağı çalışma alanları olmalıdır.
3- Taşıma yapılacak dairenin pencere ve balkon kısımları boşluğa bakmalıdır.

Nakliyat dünyasına uzun yıllardır hakim olan Evren nakliyat firması bütün işlerini bir plan dahilinde yapar. Hiçbir şey tamam hallederiz sözü gibi havada kalmaz. Garantili ve sigortalı taşımacılık hizmeti veren firma kısa sürede Türkiye’nin popüler nakliyat firması oldu. Ücretsiz eksper ile eşyalarınıza sigorta yaptırabilirsiniz.