Asansörlü Taşımacılık İlkeleri Nelerdir?

Mersin Asansörlü taşımacılık için başvurduğunuzda firmamızın bir eksperi bulunduğunuz binanın çevresini incelemesi gerekcektir. Binaya asansörlü sistemin kurulabilmesi için de geniş pencere veya balkona sahip olmanız önemli bir husustur.Bina ve çevre incelemesi için konumunuza gelen eksperler araçların yanaşabileceği bir boşluk ve evinizin cepheye (sokağa) bakıp bakmadığını incelemektedirler. Türkiye’de çarpık kentleşme sonucu bir çok kör alana yapılan evler ne yazık ki asansörlü taşımacılığa müsade etmemektedir. Bu yüzden konumunuz ve bina çevresi önemli bir etkendir.

Asansörlü taşımacılık her ne kadar pratik ve güvenilir olsa da taşınma işleminden önce mutlaka aras evden eve nakliyat firmasının uzman personeliyle görüşülerek eşya boyutlarının ve taşınıp taşınamayacağının sorulması gerekmektedir.Asansörlü taşıma hizmeti almak için başvurduğunuzda firmamızın personellerinin alanında uzman olup olmadığını sorarak eşyalarınızı bir kez daha güvene alabilirsiniz. K3 ve mesleki yeterlilik belgesi olup olmadığınada dikkat edebilirsiniz.

Asansörlü taşımacılık alanında bir bilginiz yoksa ve firma bulma konusunda şüphe duyuyorsanız sizler bizimle irtibata geçip referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz Kurumsal yapımızdan dolayı kendimizi gönül rahatlığıyla asansörlü taşımacılık sektöründe deneyimli ve lider firma konumunda olan firmamızı önermekteyiz.

Asansörlü taşımacılık İmersin başta olmak üzere çevre Akdeniz bölgesindeki illerde aynı zamanda Ankara,İzmir,Adana, gibi büyük şehirlerde yoğun olarak tercih edildiği gibi diğer büyük şehirlerde de sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır.