Asansörlü Taşımacılığın Avantajları

Taşınmak insan için hayat boyu hep bir çile ve sıkıntı haline gelmiştir. Taşınma sırasında eşyaların kırılıp çizilmesi insanın huzurunu kaçırır. Her taşınma sırasında eşyalar büyük hasar görür. Taşıma sırasında eşyaların sağa sola çarpması, düşmesi sonucu eşyalar kullanılamaz hale gelir. Birçok taşıma firması kırılan eşyalar için basit bir pardon ile olayı geçiştirmeye çalışır. İnsanlık halidir olur böyle şeyler deyip geçiştirsek de kırılan bozulan eşyayı  yerine koymak bizim için çok zordur.  Mersin Evren Nakliyat firması sigortalı ve asansörlü taşımacılık hizmeti ile bu sorunları kökünden çözüyor.

Mersin Evren Nakliyat taşıma işleminden önce eşyalarınızı önce sigortalar. Olası kaza durumlarında kırılan çizilen bozulan eşyalarınızın bedeli tarafınıza ödenir. Asansörlü taşımacılık hizmeti ile eşyaların kısa sürede hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlar. Asansör sistemi ile binanız kaçıncı kat olursa olsun eşyalar kısa sürede evinize güvenli bir biçimde taşınır.

Asansörlü taşımacılığın nakliyat sektöründe yeri ve önemi büyüktür. Normal şartlarda bir evin taşınması 4-5 saat gibi bir sürede gerçekleşirken asansörlü sistemle bu 1-2 saate düşer. Eşyaların kısa sürede ve güvenli taşınması açısından asansörlü taşımacılık önemlidir. Asansörlü taşımacılığın maliyeti yüksektir. Bu yüzden birçok nakliyat firması asansörlü taşımacılık yerine işi 2-3 hammalla yapmayı uygun görür. Nakliyat konusunda eşyalarınızın hasarsız taşınması için asansör sistemi kullanan firmaları tercih etmelisiniz. Mersin Evren Nakliyat firması asansörlü, ambalajlı, sigortalı taşımacılık hizmetleri ile nakliyat sektöründe hizmette çığır açmıştır.

Evren Nakliyat firması olarak evden eve nakliyat piyasasında uygun fiyata kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Taşımacılığın profesyonel bir iş gerektirdiği işin 1 kamyon ve iki hamalla yapılacak basit bir iş olmadığının bilincindeyiz.  Nakliyat konusunda pişmanlıklar yaşamamak adına firmamızı seçmeniz sizin için en doğru karar olacaktır.