Ambalaj ve Paketleme Hizmeti

Mersin Evren Nakliyat firması olarak bütün eşyanızın ambalajlanma ve paketleme işini itina ile yapıyoruz. Ambalajlama ve paketleme için özel bir ekibimiz bulunur. Ekibimiz ambalajlama yaparken tek kullanımlık ambalaj malzemesi kullanır. Ambalajlama ve paketleme de amaç eşyanızın kırılma ve çizilmeleri karşı korunup temiz ve hijyenik yapısını korumaktır.

Mersin Evren Nakliyat firması olarak ambalajlama ve paketleme için ekstradan bir ücret talep etmiyoruz. Anlaşma sırasında size verdiğimiz fiyatın içinde ambalajlama ve paketleme hizmeti de yer alır. Sonradan 1 kuruş para ödemenize gerek yoktur.

Mersin Evren Nakliyat firması olarak beyaz eşyaların ve oturma guruplarının taşıma sırasında çok hasar gördüğünü biliyoruz. Bu yüzden ambalajlama ve paketleme işine önce bu eşyalardan başlıyoruz. Ambalajlarken işin sağlam yapılmasına dikkat ediyoruz. Açıkta kalan bir noktanın eşyanın hasar görmesine neden olacağını gayet iyi biliyoruz. O yüzden sağlam dayanıklı ambalaj malzemeleri ile eşyanızın tüm noktası kapacak şekilde ambalajlanır.

Mersin Evren Nakliyat firması olarak özellikle kolilerinizin sağlam olması için tüm kolilerinizin altı ve üstü koli bandı ile güzelce sarılır. Taşıma sırasında kolinin açılıp eşyalarınızın dökülüp kırılması ve zarar görmesinin önüne geçilir. Ambalajlama ve paketleme işi önemli bir iştir. Nakliyat hizmetinin vazgeçilmez bir unsurudur. Firma olarak bunun bilincindeyiz. Bu yüzden ambalajlama ve paketleme işinin sağlıklı yapılmadan işin sağlıklı yürüyeceğini düşünmüyoruz. Bu yüzden ambalajlama konusunda sağlam bir ekiple sağlam malzemeler ile çalışıyoruz.