Abmalajlı Taşımacılık Nasıl Yapılır

 

Mersin Evren Nakliyat firması olarak kurulduğumuz günden itibaren hizmet kalitemizden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz. Mutlu müşteri kitlemizin bize referans olması ile birlikte her geçen gün büyüyen firmamız kısa sürede Ankara ilinin tüm ilçelerinde hizmet vermeye devam ediyor. Ekipman ve çalışanları bünyesinde toplayıp nakliyat maliyetlerini düşüren firma Mersin ilinde taşımacılık konusunda en uygun fiyat tarifesi ile çalışan firmadır.

Mersin Evren Nakliyat eşyaları taşırken son derece özenli davranır. Amaç eşyaları bir noktadan bir noktaya taşımak değildir. Önemli olan eşyaları temiz ve zarar görmeden taşımaktır. Olası bir kaza durumunda eşyaların zarar görmesi halinde sigortalı taşımacılık ilkesi doğrultusunda sigorta şirketimiz tarafından zarar gören eşyaların bedeli ödenir.

Mersin Evren Nakliyat olarak nakliyat işinin bir ekip işi olduğunu düşünüyoruz. Bu anlamda paketleme ve ambalajlama ekibi, taşıma ekibi, ekspertiz ekibi ve montaj demontaj ekiplerimiz bulunur. Paketleme ve ambalajlama ekibi eşyalarınızı paketler. Özellikle oturma gurubu ve beyaz eşyalarınızın paketlenmesi önemlidir. Taşımada en çok zarar gören ve hijyenik yapısı bozulan eşyalar bunlardır. Eşyalar ne kadar sağlıklı paketlenip ambalajlanırsa taşıma işlemi o kadar sorunsuz işler.